LIFESTYLE Styl życia

Walentynki nie tylko dla zakochanych z Galerią Zaspa

Walentynki obchodzimy już w przyszłym tygodniu. Aby wprowadzić swoich klientów w wyjątkowy klimat tego święta, Galeria Zaspa przygotowała w najbliższą sobotę moc atrakcji, dla wszystkich, którzy tego dnia zdecydują się odwiedzić

Walentynki obchodzimy już w przyszłym tygodniu. Aby wprowadzić swoich klientów w wyjątkowy klimat tego święta, Galeria Zaspa przygotowała w najbliższą sobotę moc atrakcji, dla wszystkich, którzy tego dnia zdecydują się odwiedzić centrum.

Walentynki nie tylko dla zakochanych z Galerią Zaspa, LIFESTYLE, Styl życia

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 9 lutego, w godz. 11.00-17.00. Na ten dzień dla odwiedzających zaplanowano mnóstwo atrakcji. Nudzić się nie będą nie tylko zakochani, ale też całe rodziny czy grupy przyjaciół.

 

Główną atrakcją będzie tworzenie pamiątkowych fotoksiążek, tzw. flip-booków. W mobilnym studio, podobnym do popularnej fotobudki, uczestnicy wydarzenia będą mieli do dyspozycji mnóstwo zabawnych akcesoriów do przebierania się. Później wystarczy uruchomić tryb „dobra zabawa”… i gotowe! W efekcie nagrane zostanie krótkie, 6-sekundowe wideo,
z którego tworzone będą pamiątkowe mini książeczki. Po kilku minutach oczekiwania wykonanego flip-booka będzie można zabrać ze sobą na pamiątkę do domu.

Na ostatnią godzinę walentynkowego wydarzenia w Galerii Zaspa  zaplanowany został koncert grupy Quiet Trio. Wokalistka wraz towarzyszącymi jej wiolonczelą i gitarą akustyczną zagrają najpiękniejsze, niezapomniane przeboje z topowych komedii romantycznych. Występ odbędzie się o godz. 16.00 i potrwa około godziny.

W trakcie wydarzenia nie zabraknie także wielu niespodzianek i inspiracji na walentynkowe prezenty. Wszystkie atrakcje w trakcie w sobotę, 9 lutego, są bezpłatne i otwarte dla każdego. Centrum w dzień imprezy czynne będzie w stałych godzinach od 9:00 do 21:00, Dodatkowe informacje na temat wydarzenia oraz walentynkowej oferty Galerii Zaspa można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/galeriazaspa/.

Załączniki

Walentynki nie tylko dla zakochanych z Galerią Zaspa, LIFESTYLE, Styl życia
Hastagi: #Styl życia, #LIFESTYLE

votes
Article Rating
A to już wiesz?  Sylwia Kocoń | Empik Galeria Bałtycka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x