Książka LIFESTYLE

Spotkanie z cyklu #premieraonline z Joanną Przetakiewicz

Empik zaprasza na e-spotkanie z Joanną Przetakiewicz, autorką książki „#Nie bałam się o tym rozmawiać. Historie bez

Data publikacji: 2020-07-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Spotkanie z cyklu #premieraonline z Joanną Przetakiewicz
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Empik zaprasza na e-spotkanie z Joanną Przetakiewicz, autorką książki „#Nie bałam się o tym rozmawiać. Historie bez retuszu”.

Spotkanie z cyklu #premieraonline z Joanną Przetakiewicz LIFESTYLE, Książka - Empik zaprasza na e-spotkanie z Joanną Przetakiewicz, autorką książki „#Nie bałam się o tym rozmawiać. Historie bez retuszu”.

Empik zaprasza na e-spotkanie z Joanną Przetakiewicz, autorką książki „#Nie bałam się o tym rozmawiać. Historie bez retuszu”. Interaktywna transmisja odbędzie się na stronie Facebook.com/empikcom w środę 22 lipca o godz. 18:00. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie, tłumaczone również na język migowy, poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.

Joanna Przetakiewicz jest polską projektantką mody, przedsiębiorczynią, radczynią prawną, mamą trzech wspaniałych mężczyzn, a przy tym kobietą Nowej Ery. Zainicjowała ruch społeczny o nazwie ERA NOWYCH KOBIET. To kobieta inspiracja, której dobro innych kobiet leży na sercu, dlatego zawsze motywuje je do mądrej walki o siebie. Wierzy również, że szczęścia można się nauczyć i zachęca do tego innych.

W swojej książce „#Nie bałam się o tym rozmawiać. Historie bez retuszu” (Ringier Axel Springer Polska) Joanna Przetakiewicz przedstawia prawdziwe losy kobiet, które odważyły się pokazać twarz i odsłonić przed nami to, co zazwyczaj jest starannie skrywane: domową przemoc, seksualną agresję, poniżenie i upodlenie ze strony najbliższych. Mówią do nas swoimi słowami, bez retuszu i koloryzowania. To kobiety, które zdobyły się na przełamanie własnego strachu i społecznego tabu, ale nie mają w sobie nic z ofiary. To kobiety wojowniczki, choć mijając je na ulicy, nie uwierzylibyśmy, z jakim bólem i cierpieniem musiały się zmierzyć. Są piękne, eleganckie, uśmiechnięte. Podobne do każdej z nas, a jednocześnie niezwykłe. Skutecznie walczyły o odzyskanie swojego życia. Podjęły bardzo ważne, choć często trudne decyzje. Pokazały, że nie ma sytuacji bez wyjścia, nawet w otchłani beznadziei. Największą wartością zawartych w tej książce opowieści jest ich autentyczność i szczerość. Jak mówi autorka – ta książka to szczepionka na smutek.

A to już wiesz?  Katarzyna Grochola, Marzena Rogalska i Beata Pawlikowska podpiszą książkowe pre

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Spotkanie z cyklu #premieraonline z Joanną Przetakiewicz LIFESTYLE, Książka - Empik zaprasza na e-spotkanie z Joanną Przetakiewicz, autorką książki „#Nie bałam się o tym rozmawiać. Historie bez retuszu”.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy