Książka LIFESTYLE

Nowotwory i ich tajemnice okiem patomorfolożki | Empik VIVO! Lublin

20 lipca w salonie Empik Vivo Paulina Łopatniuk opowie o fascynujących, czasem zabawnych, ale też strasznych historiach związanych z

Data publikacji: 2019-07-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowotwory i ich tajemnice okiem patomorfolożki | Empik VIVO! Lublin
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

20 lipca w salonie Empik Vivo Paulina Łopatniuk opowie o fascynujących, czasem zabawnych, ale też strasznych historiach związanych z rakiem.

Nowotwory i ich tajemnice okiem patomorfolożki | Empik VIVO! Lublin LIFESTYLE, Książka - 20 lipca w salonie Empik Vivo Paulina Łopatniuk opowie o fascynujących, czasem zabawnych, ale też strasznych historiach związanych z rakiem.

Rak to choroba cywilizacyjna, która zbiera coraz większe żniwo. Paulina Łopatniuk – lekarka, patomorfolożka i twórczyni bloga „Patolodzy na klatce” – na kartach książki „Patolodzy. Panie doktorze, czy to rak?” (Wydawnictwo Poznańskie) obnaża całą prawdę o chorobach nowotworowych. Już 20 lipca w salonie Empik Vivo autorka opowie o fascynujących, czasem zabawnych, ale też strasznych historiach, z którymi zmagają się pacjenci onkologiczni i ich lekarze.

Czy w ciele człowieka mogą kryć się pozostałości nienarodzonego brata bliźniaka? Dlaczego londyńscy kominiarze zaskakująco często zapadali na raka moszny? I czy to możliwe, żeby guz podwoił się w ciągu zaledwie doby? Lekarka i blogerka Paulina Łopatniuk pisze o szokujących, czasem odrażających, innym razem dowcipnych i intrygujących tajemnicach różnych chorób, także onkologicznych. Na kartach książki „Patolodzy. Panie doktorze, czy to rak?” autorka w przystępny sposób opisuje i wyjaśnia zagadnienia związane ze zdrowiem, przeprowadza czytelników przez różne stadia choroby, poczynając od różowo-fioletowych maziajów obserwowanych na szkiełku pod mikroskopem, a kończąc na stole sekcyjnym w prosektorium.

Paulina Łopatniuk – lekarka, patomorfolożka i twórczyni bloga „Patolodzy na klatce”, za którego otrzymała główną nagrodę w kategorii Media w XIII edycji konkursu Popularyzator Nauki.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowotwory i ich tajemnice okiem patomorfolożki | Empik VIVO! Lublin LIFESTYLE, Książka - 20 lipca w salonie Empik Vivo Paulina Łopatniuk opowie o fascynujących, czasem zabawnych, ale też strasznych historiach związanych z rakiem.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

A to już wiesz?  Romantyczny wieczór walentynkowy może być szansą na ożywienie uczuć w długotrwałych związkach

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy