Książka LIFESTYLE

Kicia Kocia rusza w tournée po 8 miastach w Polsce | Poznań

Kicia Kocia rusza w tournée po 8 miastach w Polsce | Poznań
3 sierpnia Kicia Kocia spotka się z młodymi fanami w salonie Empik

Data publikacji: 2019-08-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kicia Kocia rusza w tournée po 8 miastach w Polsce | Poznań
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

3 sierpnia Kicia Kocia spotka się z młodymi fanami w salonie Empik Posnania

Kicia Kocia rusza w tournée po 8 miastach w Polsce | Poznań LIFESTYLE, Książka - 3 sierpnia Kicia Kocia spotka się z młodymi fanami w salonie Empik Posnania

Rezolutna Kicia Kocia rusza w wielką podróż po kraju! Ukochana kotka maluchów i główna bohaterka serii książeczek (Wydawnictwo Media Rodzina) odwiedzi aż 8 miast! Kicia Kocia porozmawia z wiernymi czytelnikami i opowie im o swoich przygodach podczas spotkań w Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu oraz Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Warszawie. Dwumetrowa maskotka odwiedzi małych pasjonatów w ramach Kicia Kocia Empik Tour.

Kicia Kocia to główna bohaterka serii książeczek autorstwa Anity Głowińskiej skierowanej do najmłodszych czytelników. Tytułowa kotka i jej wierni przyjaciele Pacek, Adelka i Julianek odkrywają świat i uczą się, jak w nim funkcjonować. Kicia Kocia swoimi licznymi, barwnie zilustrowanymi przygodami podbiła serca maluchów. Wraz z kotką dzieci rozwijają pasje i zdobywają wiedzę. Maluchy zapoznają się ze sztuką gotowania czy gry na instrumentach, bawią się na placu zabaw, odwiedzają lekarza, idą na basen, poznają pracę policjantów i strażaków, uczą się jak się zachować, gdy burza zaskakuje je poza domem.

W ramach tournée Kici Koci po Polsce nie zabraknie okazji, by zrobić sobie wspólne zdjęcie w pokoiku bohaterki, będzie można skorzystać z licznych animacji oraz wziąć udział w konkursach i innych atrakcjach-niespodziankach. Animatorzy zapewnią m.in. kocie zabawy ruchowe, eksperymenty, quizy, głośne czytanie książek połączone z animacją oraz gadżety dla każdego dziecka. Uczestnicy będą mogli także pobawić się chustą Klanza, piórkami i pomponikami, poszukać ukrytego Nunusia, polecieć "samolotem" i… sprawdzić, jakie jeszcze niespodzianki przygotowali organizatorzy.

Kicia Kocia Empik Tour:

30 lipca, godz. 11:00-14:00
Empik Millenium Hall, Rzeszów, ul. Kopisto 1

31 lipca, godz. 11:00-14:00
Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11

A to już wiesz?  Poznaj swoje moce | Księgarnia Empik

1 sierpnia, godz. 11:00-14:00
Empik Silesia, Katowice, ul. Chorzowska 111

2 sierpnia, godz. 11:00-14:00
Empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

3 sierpnia, godz. 11:00-14:00
Empik Posnania, Poznań, ul. Pleszewska 1

8 sierpnia, godz. 11:00-14:00
Empik Galeria Bałtycka, Gdańsk, Al. Grunwaldzka 141

9 sierpnia, godz. 11:00-14:00
Empik Galeria Łódzka, Łódź, ul. Piłsudskiego 15/23

10 sierpnia, godz. 11:00-14:00
Empik Arkadia, Warszawa, al. Jana Pawła II 82

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kicia Kocia rusza w tournée po 8 miastach w Polsce | Poznań LIFESTYLE, Książka - 3 sierpnia Kicia Kocia spotka się z młodymi fanami w salonie Empik Posnania
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy