5 Prostych Sposobów na Okazanie Miłości Twojemu Partnerowi

5 Prostych Sposobów na Okazanie Miłości Twojemu Partnerowi

Autorem artykułu jest Fabiano

Dowiedz się co robić, aby pokazać twojemu partnerowi, jak bardzo go kochasz, urozmaicić wasze życie uczuciowe, wzmocnić wasz związek jak również utrzymać waszą miłość na długie lata.

Istnieje wiele więcej sposobów okazywania miłości twojemu partnerowi niż tylko jedno obyte i powszednie wyznanie – „kocham cię”. Zazwyczaj jest tak, że ogień który ‘buzował’ na początku waszej relacji stopniowo przygasa w obliczu szarej codzienności. Być może pamiętasz jeszcze to uczucie podekscytowania, którego doświadczałaś na samą myśl o spotkaniu z ukochanym.. tak, to było piękne. Ale dlaczego po kilku latach spędzonych razem uczucie podekscytowania już nie jest takie silne, albo, co gorsza, w ogóle go nie ma?

Powodów może być dużo, nie będę ich tutaj wyliczał, natomiast przedstawię 5 prostych sposobów na „rozgrzanie” waszej miłości, które pomogą wam wrócić do pierwszej, gorącej miłości, uczucia błogiego ciepła które wręcz unosiło się wokół was i pasji, jaka przenikała waszą wzajemną relację.

1. Flirt
Ktoś powiedział, że „flirt jest niefrasobliwym uwodzeniem z zamiarem przekazywania miłości”. Dlaczego nie można by wysłać „seksownego” Smsa albo emaila z pracy? Ten mały gest przypomni twojemu ukochanemu że myślisz o nim i spowoduje, że on także będzie myślał o Tobie. Ten mały (ale jakże ważny) gest zwiększy intensywność waszej miłości tak iż twój facet nie będzie się mógł doczekać waszego spotkania po pracy. A co później…? Niech Wam wyobraźnia podpowie.. ;)

2. Świece
Zgodnie z zasadami Feng Shui, świeca powinna być koloru czerwonego, a pozostałe składniki to piżmo, paczula, sosna, jałowiec i cedr. Ten sekret uwodzenia może naprawdę przywrócić romantyczność do waszego związku. Wystrój wasza sypialnię specjalnymi świecami zapachowymi, przygaś światła, włącz klimatyczną muzykę (jaką oboje lubicie) i spędź miły czas „relaksu” w ramionach ukochanego. Myślę że ten „dodatkowy” wysiłek który włożysz w przygotowanie sypialni wyjdzie wam tylko na dobre!

3. Jedzenie
Znamy wszyscy powiedzenie: “przez żołądek do serca”. Mimo iż jest to zwykłe, powszednie powiedzonko, niesie ono w sobie ziarno prawdy. Tak więc okaż swoją miłość i zaaranżuj kolacje – niespodziankę dla was obojga. Nie zapomnij o dodatkach, takich jak kwiaty, świece, muzyka… można wyliczać bez końca, po prostu stwórz „uwodzicielskie gniazdko miłości” ;)
Pamiętaj także o afrodyzjakach. Ostrygi, chili, czekolada, figi, miód, orzechy włoskie są zdecydowanie pomocne w stymulacji hormonów twojego partnera.

4. Listy miłosne i wiersze
Choć mężczyźni nie są tak wrażliwi jak kobiety, czemu nie zostawić miłosnej notki swojemu partnerowi? Możesz je zostawić w łazience czy kuchni zanim wyjdziesz do pracy. Możesz je także ułożyć krótki wiersz/ opowiadanie miłosne i włożyć partnerowi pod poduszkę. Będzie mu niesłychanie miło gdy je znajdzie wieczorem przed spaniem bądź wcześnie rano zanim wyjdzie od pracy. Od czasu do czasu wyślij mu list miłosny (zwykły, nie email) na adres firmowy. Wyobraź sobie zazdrosną minę kolegów z pracy kiedy go tryumfalnie otworzy!

Te małe gesty pomogą wam obudzić uczucie miłości w zaciszu własnego domu jak również w waszej wzajemnej relacji. Za inspiracje do tekstów mogą posłużyć piosenki czy poematy miłosne.

5. Wakacje dla dwojga

W życiu wiele jest “przeszkadzaczy”, jak praca, stres, obowiązki domowe, dzieci, które maja wpływ na wasz związek. Dlatego dobrze jest od czasu do czasu złamać rutynę i wyrwać się z domu choćby na jeden dzień. W dzisiejszych czasach wiele jest możliwości. Hotel SPA na weekend czy 24h w pięknym kurorcie nadmorskim brzmi nieźle. Warunek jest jeden – musi to być środowisko inne niż zwykle, gdzie będziecie mogli odpocząć i skoncentrować się na siebie.

Użycie 5 powyższych technik pokaże twojemu partnerowi, jak bardzo go kochasz, urozmaici wasze życie uczuciowe, wzmocni wasz związek jak również utrzyma waszą szczęśliwą miłość na lata.

oMezczyznach.pl – Darmowy kurs mailowy: “Jak zrozumieć mężczyznę”

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Możesz też pisać, pisać rymowanki, sms-y, emaile wierszem, zapraszamy do dodawania na naszej stronie w komentarzach

hastagi na stronie:

#wyrazy rymujące się z wyrazem wiosna #rozstali sie w dniu slubu #okazanie milosci #okazanie miłości #5 sposobow przekazywania milosci #okazanie wsparcia sms #sms o wsparciu milosci

Authors

Related posts

Top