Jak kulturalnie się rozstać?

Miłość, podobnie jak uroda i młodość – nie muszą trwać wiecznie, toteż nic dziwnego, że w pewnym momencie dochodzi do sytuacji, kiedy uczucie wygasa, jak to mówią niektórzy – „wypala się”. Wówczas przychodzi chwila, w której należy się rozstać. Ale jak zrobić to kulturalnie, bez wzajemnych wyrzutów i pretensji?

Jak się zachowywać, aby mimo wszystkich złych wspomnień, nie pielęgnować w sobie urazy, ani żalu, tylko wzajemny szacunek, a nawet koleżeński szacunek?
Kiedy umrzemy?

(more…)

hastagi na stronie:

#www rozstania pl #jak się rozstać z żoną #co napisać chłopakowi na rozstanie #sms do chłopaka po rozstaniu #jak się rozstać #list na rozstanie z chlopakiem #jak kulturalnie się rozstać #jak rozstac z zona

Authors
Tags ,

Related posts

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ala
Gość
ala

No jak?Tez bym chciala kulturalnie rozstac sie z czlowiekiem z ktorym bylam 10 lat ,kochalam go bardzo ,choc nie jestem wolna osoba,ale z mojej strony to bylo ogromne uczucie ,z jego pewnie tez ale nie az takie jak moje. 10 lat to szmat czasu i nie moge sobie nijak z tym poradzic ,a juz bardzo bym chciała ,bo jestem tym ogromnie zmeczona ,boli strasznie bo zakochal sie w kolejnej kobiecie ,tez w zwiazku.Zaznaczam ze on jest wdowcem i dopiero teraz zrozumialam ze nie byl nigdy taki swiety.Nie jem nie spie ,robie mu stale wymowki ,wyzywam od dziwek obecna jego milosc,a… Czytaj więcej »

Top