Jak kulturalnie się rozstać?

Miłość, podobnie jak uroda i młodość – nie muszą trwać wiecznie, toteż nic dziwnego, że w pewnym momencie dochodzi do sytuacji, kiedy uczucie wygasa, jak to mówią niektórzy – „wypala się”. Wówczas przychodzi chwila, w której należy się rozstać. Ale jak zrobić to kulturalnie, bez wzajemnych wyrzutów i pretensji?

Jak się zachowywać, aby mimo wszystkich złych wspomnień, nie pielęgnować w sobie urazy, ani żalu, tylko wzajemny szacunek, a nawet koleżeński szacunek?
Kiedy umrzemy?

(more…)

hastagi na stronie:

#www rozstania pl #jak się rozstać z żoną #co napisać chłopakowi na rozstanie #sms do chłopaka po rozstaniu #jak się rozstać #list na rozstanie z chlopakiem #jak kulturalnie się rozstać #jak rozstac z zona

Authors
Tags ,

Related posts

One Comment;

  1. ala said:

    No jak?Tez bym chciala kulturalnie rozstac sie z czlowiekiem z ktorym bylam 10 lat ,kochalam go bardzo ,choc nie jestem wolna osoba,ale z mojej strony to bylo ogromne uczucie ,z jego pewnie tez ale nie az takie jak moje. 10 lat to szmat czasu i nie moge sobie nijak z tym poradzic ,a juz bardzo bym chciała ,bo jestem tym ogromnie zmeczona ,boli strasznie bo zakochal sie w kolejnej kobiecie ,tez w zwiazku.Zaznaczam ze on jest wdowcem i dopiero teraz zrozumialam ze nie byl nigdy taki swiety.Nie jem nie spie ,robie mu stale wymowki ,wyzywam od dziwek obecna jego milosc,a sama kim byłam ?Napiszcie mi cos ,ale nie potepiajcie bo jest mi ogromnie ciezko.

Comments are closed.

Top