Co robić, aby się nie rozstać?

Jeżeli rozmawiałaś z Twoim partnerem i okazało się, że on być może chciałby się z Tobą rozstać, powinnaś dowiedzieć się koniecznie, z jakiego powodu. Jeżeli kochasz go i wiesz, że tak naprawdę on Ciebie też kocha, ale coś stoi na przeszkodzie dalszego bycia razem, porozmawiaj z nim bardzo spokojnie i poproś, aby wytłumaczył Ci, dlaczego chce odejść. Być może nie będzie konieczny tak drastyczny krok, ponieważ może okazać się, że powód rozstania byłby błahy lub taki, który można zmienić.

flower.jpg

Spokojna rozmowa powinna wyjaśnić wszystko. Pamiętaj, że nerwy w niczym nie pomogą. Postaraj się uspokoić. Na pewno ww chwili, kiedy dowiedziałaś się o tym, zaczął boleć Cię z nerwów brzuch, źle się poczułaś – to normalna reakcja w takiej sytuacji. Chyba nikt nie chciałby być nagle zaskoczony przez kogoś, kogo kocha, taką wiadomością.

Pamiętaj też, że nawet jeśli się nie rozstaniecie, wasze życie może zmienić się po takim wyznaniu. Być może będziecie się starali bardziej pielęgnować miłość i dbać bardziej o siebie nawzajem, ale już zaufanie zostało naruszone i trzeba je odbudowywać na nowo. Postaraj się nie żyć w strachu, myśląc: co będzie, jeśli nie sprostam wymaganiom? Czy wtedy mnie już zostawi na dobre? Takie myślenie może przynieść wiele szkody, zwłaszcza Tobie samej. Postaraj się wiec robić coś, aby nie myśleć w taki sposób – myśl raczej pozytywnie. A jeżeli widzisz gdzieś problem – reaguj od razu. Tak będzie najlepiej i najpewniej. Im szybciej rozwiążecie dany problem, tym lepiej – wie wolno pozwolić, aby on narastał.

hastagi na stronie:

#jak przetrwać rozstanie z partnerem #wiersze na rozstanie z chłopakiem #kiedy trzeba się rozstać #rozstanie z chłopakiem #kiedy mezczyzna chce odejsc #gdy on chce odejść #kiedy odejść od partnera #jak sie zachowywac gdy maz zdradza #co zrobić żeby się nie rozstać #co robic kiedy facet zwsla cala wine na mnie

Authors
Tags , , , , , ,

Related posts

Top